„Biuletyn Informacyjny” – nr 1 (68) / 2012

Począwszy od tego numeru zmieniamy formułę naszego Biuletynu Informacyjnego, który przekształcamy w kwartalnik. Dzięki temu oprócz wprowadzanych od pewno czasu artykułów, znajdzie się miejsce na wiele innych materiałów.
Wśród nowości, które udało nam się wprowadzić już w tym numerze są kronika oddziału za poprzedni kwartał oraz plan wydarzeń na kolejny. Ponieważ jest to pierwszy numer w tym roku, publikujemy również sprawozdanie merytoryczne i finansowe Zarządu Oddziału, aby członkowie i sympatycy naszego Towarzystwa mogli się z nimi zapoznać.
Wśród artykułów można znaleźć krótkie relacje Gosi Mazgaj z wycieczki na Ural Subpolarny, Ali i Tomka Rakoczych z podróży do Tunezji i Libii oraz Noemi Tallarino z alpejskiego uzdrowiska, jakim jest Merano. Ponieważ coraz bliżej do Wielkanocy, Tomek Węgrzyn w swoim artykule przybliża nam obchody Śmigusa-Dyngusa, które powoli znikają z naszego otoczenia.
Aktualności tym razem umieściliśmy na końcu numeru – można tu znaleźć informacje o t-shirtach i polarach organizacyjnych, planowanym rozpoczęciu kursu przewodnickiego oraz spotkaniu istniejącego przy naszym Oddziale Koła Przewodników, a także przedpłatach na 20 tom „Pamiętnika PTT”. Jak zwykle nie zapominamy o przypomnieniu wysokości składek członkowskich na rok 2012 oraz akcji „1% podatku dla PTT”

Serdecznie zachęcamy do lektury! (pobierz -> 4,91 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Biuletyn Informacyjny". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.