„Biuletyn Informacyjny” – nr 1 (72) / 2013

W dniu dzisiejszym, z kilkudniowym opóźnieniem ukazuje się pierwszy w tym roku numer kwartalnika „Biuletyn Informacyjny”, tym razem w objętości 28 stron.
Minione wydarzenia dokumentuje kronika Oddziału o objętości 8 stron, dwustronicowa kronika Koła PTT w Kozach oraz sprawozdania merytoryczne i finansowe za rok 2012. Planowane wycieczki, prelekcje i spotkania przedstawiamy z kolei tradycyjnie na stronie 2 w planie wydarzeń na drugi kwartał 2013 r.
72 numer naszego czasopisma przynosi także pięć innych artykułów. W numerze znajdziemy zachętę do odwiedzenia angielskiego Brighton autorstwa Tomasza Węgrzyna oraz Wielkiego Rozsutca na Małej Fatrze, przygotowaną przez Roberta Słonkę. Jest tu także podsumowanie akcji „Razem dla Platana” autorstwa Szymona Barona oraz  trzecia i zarazem ostatnia część wspomnień Andrzeja Popowicza o „komandosach z Kobylan”.
Numer uzupełniają materiał Tomasza Węgrzyna o rezerwatach Beskidu Małego, zaproszenie do udziału w organizowanej przez nasz Oddział akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT 2013”, a także tradycyjny apel o przekazanie 1% podatku na rzecz PTT, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze lepiej realizować nasze cele statutowe.

Serdecznie zachęcamy do lektury! (pobierz -> 3,83 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Biuletyn Informacyjny". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.