„Biuletyn Informacyjny” – nr 3 (74) / 2013

Informujemy, że ukazał się trzeci w tym roku numer kwartalnika „Biuletyn Informacyjny”, tym razem o objętości 24 stron.
Minione wydarzenia dokumentują Kronika Oddziału oraz Kronika Koła PTT w Kozach o łącznej objętości 6 stron. Planowane wycieczki, prelekcje i spotkania przedstawiamy z kolei tradycyjnie na stronie 2 w planie wydarzeń na czwarty kwartał 2013 r. Wśród informacji poświęconych członkom Oddziału, znajdziemy wzmiankę o odznaczeniach Prezydenta Bielska-Białej dla Janusza Kwiatkowskiego i Grzegorz Holerka oraz smutną notkę o śmierci nestora naszego Oddziału – Tadeusza Wronowskiego.
Wakacyjne wyjazdy naszych koleżanek i kolegów znajdziemy w czterech artykułach wewnątrz numeru. Szymon Baron w artykule pt. „Na bałkańskich wierchach” opisuje sierpniową wyprawę trekingową Oddziału na południe Europy, a Grzegorz Gierlasiński przybliża nam oddziałowy wypad w Alpy Julijskie. Wraz z Celiną Skowron mamy okazję przenieść się na ferraty włoskich Dolomitów, a Tomasz Węgrzyn przybliża nam okolice angielskiego Eastbourne.
Numer uzupełniają ośmiostronicowy artykuł Andrzeja Popowicza pt. „Czterech do brydża” poświęcony w dużej mierze Adamowi Zyzakowi oraz zaproszenie na kurs dla kandydatów na Przewodników Górskich Beskidzkich, który w sezonie 2013/14 planuje zorganizować Oddział PTT w Bielsku-Białej.

Serdecznie zachęcamy do lektury! (pobierz -> 3,74 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Biuletyn Informacyjny". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.