Akcja „Sprzątamy Beskidy z PTT 2019” – rejon Hrobaczej Łąki (Beskid Mały) – 14 września 2019 r.

Miło nam poinformować, że pod szyldem akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT” grupa pracowników Nemak Poland sp. z o.o. posprzątała szlaki w rejonie Hrobaczej Łąki. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego wydarzenia:

14 września pracownicy firmy Nemak Polska wraz z rodzinami po raz drugi w tym roku sprzątała szlaki w ramach akcji Sprzątamy Beskidy z PTT. Tym razem sprzątane były trasy w rejonie Hrobaczej Łąki – jedna grupa szła szlakiem żółtym z Kóz, druga szlakiem czarnym z Lipnika. Łącznie góry sprzątało 27 osób, w tym 11 dzieci. Tym razem obyło się na szczęście bez znajdowania odpadów „wielkogabarytowych” – opon, krzeseł itp. Mimo wszystko, z tras zebrano prawie 800 litrów różnych śmieci. W schronisku na Hrobaczej Łące uczestnicy podsumowali akcję, usiedli wspólnie przy ognisku i zjedli upieczone kiełbaski. Cieszy fakt, że druga akcja sprzątania szlaków organizowana dla pracowników Nemak Polska oraz ich rodzin spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem niż pierwsza. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za dołączenie do inicjatywy. Wiosną przyszłego roku ruszamy w góry ponownie, do zobaczenia!
.

uczestnicy sprzątania szlaków w rejonie Hrobaczej Łąki

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2019, Sprzątamy Beskidy z PTT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.