„Biuletyn Informacyjny” – nr 1 (80) / 2015

Pierwszy w tym roku numer „Biuletynu Informacyjnego” o objętości 24 stron wydajemy na kilka dni przed walnym zgromadzeniem sprawozdawczo-wyborczym. Pretekstem do tego jest publikacja sprawozdania merytorycznego i finansowego Oddziału za rok 2014.
Minione wydarzenia dokumentują Kronika Oddziału oraz Kronika Koła PTT w Kozach o łącznej objętości nieco ponad 8 stron. Planowane wycieczki, prelekcje i spotkania przedstawiamy z kolei tradycyjnie na stronie 2 w planie wydarzeń na drugi kwartał 2015 r., z kolei na stronie 3 publikujemy zaproszenie na walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze. W numerze znajdziemy też zaproszenia do udziału w akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT 2015” (s. 17) oraz szkoleniu znakarzy szlaków pieszych i rowerowych (s. 22).
Wśród artykułów, które dopełniają numer warto odnotować tekst Roberta Słonki o Radogoszczy i najbardziej na zachód wysuniętym paśmie Beskidów Morawsko-Śląskich (s. 20-21) oraz Kingi Buras o położonej u podnóża Alp – Genewie (s. 23).
Numer uzupełnia informacja o wysokości składek członkowskich na rok 2015 (s. 16) oraz apel o 1% podatku dla naszego Oddziału (s. 24), do czego gorąco i w tym miejscu zachęcamy.

Serdecznie zachęcamy do lektury! (pobierz -> 4,20 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Biuletyn Informacyjny". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.