„Co słychać?” – nr 1 (253) / 2012

VIII Zjazd Delegatów PTT uchwalił rok 2012 Rokiem Ochrony Przyrody. Znajduje to odzwierciedlenie w styczniowym numerze „Co słychać?”, w którym już na pierwszej stronie znajdujemy artykuł pt. „Rozpoczynamy Rok Ochrony Przyrody Polskiej”. Wewnątrz numeru możemy przeczytać również w ramach przypomnienia „List otwarty do uczestników VIII Zjazdu Delegatów (…)”, projekt uchwały zjazdowej z 2010 oraz zawiadomienie o styczniowym spotkaniu NGO w sprawie Roku.
Wśród innych artykułów możemy znazleźć tekst członków O/Opole o korzystnej roli turystyki w walce z uzależnieniami, kolejny tekst Józefa Durdena o Himalajach, w których był już po raz piąty, a także opowieść Bartłomieja G. Sali o Truskawcu Zdroju.
Numer uzupełniają zaproszenia na organizowaną przez nasz Oddział wyprawę na Bałkany oraz III Ponadgimnazjalny Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Górach, organizowany przez Oddział PTT w Tarnowie.
A skoro mamy już początek roku i wszystkich nas czekają rozliczenia podatkowe, już teraz apelujemy o przekazywanie 1% na rzecz PTT – jak to zrobić, wyjaśnia informacja na ostatniej stronie.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 2,12 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.