„Co słychać?” nr 10 (322) / 2017

cs322Październikowy numer „Co słychać?” o objętości 8 stron otwiera relacja z XXXII Ogólnopolskiego Spotkania Oddziałów PTT, które odbyło się w tym roku w Zakopanem.
Z wieści „z życia ZG PTT” dowiemy się o wyróżnieniach przyznanych Barbarze Morawskiej-Nowak i Maciejowi Zarembie podczas XVIII Małopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki oraz przyznaniu nowosądeckiemu oddziałowi PTT „Sądeckiego Laura Turystycznego 2017”.
Wśród wieści z życia Oddziałów przeczytamy o jubileuszowym, X Festiwalu Górskim „Adrenalinium 2017”, którego partnerem od kilku lat jest Oddział PTT w Bielsku-Białej oraz udziale wolontariuszy z PTT w jesiennym liczeniu zwierzyny Babiogórskiego Parku Narodowego. Ten dział uzupełnia notka o pielgrzymce dęblińskiego PTT do Wilna oraz relacje z ostatniego etapu rajdu po Głównym Szlaku Beskidzkim, którego organizatorem był radomski oddział PTT.
W październikowym „Co słychać?” znajdziemy także relację z wakacyjnej wyprawy Oddziału PTT „Beskid” z Nowego Sącza oraz zaproszenie na VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Górach w Chrzanowie.
Numer uzupełniają wspomnienia: Tadeusza Orłowskiego w 100. rocznicę urodzin oraz Mieczysława Szczuki w 90. rocznicę śmierci.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,84 MB)

Redakcja „Co słychać?”

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.