„Co słychać?” – nr 2 (254) / 2012

Nieco później niż zwykle, wszak gorący okres sprawozdawczy i przygotowania do Nadzwyczajnego Zjazdu Delegatów dały się redakcji we znaki, oddajemy do rąk czytelników lutowy numer „Co słychać?”.
Pierwsza strona przynosi relację z obchodów Międzynarodowego Dnia Przewodnika, podczas których wyróżnienia otrzymało kilku naszych kolegów. Z bieżącej działalności organizacyjnej warto przeczytać relację z posiedzenia ZG PTT w Buczkowicach, którego organizatorem był nasz Oddział, a także zaproszenia na Nadzwyczajny Zjazd Delegatów i IV Konferencję Programową PTT oraz krótką relację z Walnego Zgromadzenia Oddziału PTT w Tarnowie. Zachęcamy także po raz kolejny do przekazywania 1% podatku na rzecz PTT.
W numerze znajdziemy także relacje z imprez organizowanych przez Oddziały. Oddział w Łodzi wziął udział w V Bieszczadzki Biegu Narciarskim Szlakiem Kolejki Leśnej, a Oddział w Mielcu zorganizował VII Amatorskie Mistrzostwa Mielca w narciarstwie. Nasze najmłodsze Koło PTT przy JW nr 4658 w Krakowie bawiło się z kolei na kuligu na Kamiannej.
Warto wspomnieć także o historycznej relacji z powstania Sekcyi Ochrony Tatr przed stu laty, a także smutne informacje o odejściu Wisławy Szymborskiej i Józefa Uznańskiego.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 1,86 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.