„Co słychać?” nr 2 (302) / 2016

cs302Miesięcznik „Co Słychać?” za miesiąc luty o objętości 8 stron, tradycyjnie jak wiele poprzednich numerów, przynosi wieści związane z Rokiem Kazimierza Przerwy-Tetmajera. Na pierwszej stronie znajdziemy relację z podsumowania obchodów, które odbyło się w zakopiańskiej Atmie, a wśród wieści z oddziałów – omówienie wystawy, która odbyła się w Trzebini.
Ważnym zagadnieniem, które pojawia się w tym numerze informatora jest bezpieczeństwo w górach. Co na ten temat myślą członkowie honorowi PTT – Barbara Morawska-Nowak i Wincenty Cieślewicz, znajdziemy na stronie 5.
W numerze znajdziemy także relację z III Zimowego Spotkania Oddziałów PTT w Górach Świętokrzyskich, w których gościli nas koledzy z oddziału w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz notkę o utworzeniu nowego Szkolnego Koła PTT przy krakowskim oddziale. Możemy także przeczytać o niedawno zmarłym Michale Jagiełło oraz poświęconej narciarstwu wystawie w zakopiańskiej Okszy.
Numer uzupełniają rozważania prezesa o możliwości utworzenia parku nardowego na Pogórzu Przemyskim oraz tradycyjny apel o 1% podatku dla PTT, do czego gorąco w tym miejscu zachęcamy.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,88 MB)

Redakcja „Co słychać?”

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.