„Góry – moje miejsce na ziemi…” – konkurs fotograficzny

Wielu z Was, miłośników gór z pewnością choć raz zetknęło się w internecie z Sebastianem Niklem, członkiem naszego Oddziału, który pomimo walki z różnymi chorobami promuje turystykę górską na swojej stronie internetowej: http://s-nikiel-mojegory.pl/.
Jeszcze przez 10 dni można zgłaszać prace na organizowany przez niego konkurs fotograficzny pt. „Góry – moje miejsce na ziemi…”. O tym jak przebiega konkurs na nieco ponad tydzień przed jego zakończeniem możecie przeczytać poniżej z małego podsumowania dotychczasowego jego przebiegu, które przygotował Sebastian:

Lato powoli zbliża się ku końcowi, większość z nas ma już za sobą letnie urlopy, podczas których zapewne powstało wiele pięknych zdjęć górskich krain… to doskonała okazja by podzielić się tym pięknem, zarażać nim innych, motywując do jego poznania, stąd ponownie zapraszam do udziału w III edycji konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”, czasu pozostało już niewiele, bowiem już za 10 dni – 15.09.2015 (godzina 24:00), po blisko dwóch miesiącach trwania, zamknięty zostanie etap zgłaszania prac konkursowych.
Do dnia obecnego, tudzież 05.09.2015, do konkursu zakwalifikowało się i trafiło do „Galerii konkursowej” 255 fotografii, 106 autorów, serdecznie dziękuję tym którzy już wzięli udział w konkursie. Przypominam równocześnie że prace zgłaszane do konkursu nie muszą pochodzić z bieżącego okresu, lecz dowolnego. Zapraszam również do odwiedzania albumu konkursowego na łamach portalu Facebook (na profilu witryny) gdzie do 20.09.2015 trwa głosowanie w kategorii „Nagroda Publiczności” którą otrzyma autor zdjęcia o największej liczbie polubień (kliknięć „Lubię to”), lajkujcie, udostępniajcie zdjęcia, ale przede wszystkim dzielmy się pięknem o tyluż obliczach naszych drogich gór, bo przecież w istocie: „Góry to nie miejsce na mapie, góry to stan ducha i filozofia całego życia.”

.
Linki związane z konkursem:

.

konkurs-10dni

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.