Kalendarz PTT na rok 2023

Miło nam przekazać informację, że mamy już wydrukowany nasz oddziałowy kalendarz ścienny na rok 2023 i rozpoczynamy jego dystrybucję. Kalendarz będziemy rozprowadzać w formie cegiełek za tzw. „co łaska”, wpłacone jako darowizna na cele statutowe PTT. Tym samym cały zysk z dystrybucji kalendarza zostanie przeznaczony właśnie na cele statutowe Oddziału PTT w Bielsku-Białej.
W kalendarzu znalazło się 12 pięknych zdjęć, 12 różnych autorów, którzy w ubiegłych latach wspomagali nas mocno w tworzeniu galerii z wycieczek organizowanych przez Oddział i wysyłali nam zdjęcia dobrej jakości i w wysokiej rozdzielczości. Przyznaję, że wybór był bardzo trudny!
W tym miejscu chciałabym serdecznie podziękować tym, na których zawsze można liczyć, między innymi: Danusi, Irence, Reni, Joli, Kasi, Zbyszkowi i Kazikowi. Bez Was nie mogłabym tworzyć galerii i budować albumów wspomnień, do których w każdej chwili można wrócić. Wszystkim uczestnikom naszych wycieczek polecam się na przyszłość i zapraszam do kontaktu ze mną.
Pierwsze egzemplarze kalendarza już zaczęły się rozchodzić jak przysłowiowe ciepłe bułeczki więc, zachęcam do nabywania i nie zwlekania z tym zamiarem.

Osoby do kontaktu w sprawie dystrybucji: Szymon Baron i Grażyna Żyrek.

z tatrzańskim pozdrowieniem,

kilka kart z naszego kalendarza

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.