Międzynarodowa Odznaka Turystyczna „BESKY(I)DY” zdobyta!

Otrzymaliśmy informację, że jeden z członków naszego Oddziału, Dariusz Kojder, otrzymał niedawno Międzynarodową Odznakę Turystyczną „BESKY(I)DY”, przyznawaną za odwiedzenie 24 miejsc położonych w górach na terenie trzech państw: Polski, Czech i Słowacji. Za pośrednictwem naszej strony internetowej Darek chciałby przekazać nam parę słów, które publikujemy poniżej:

„Nareszcie jest. Po długiej weryfikacji otrzymałem w końcu odznakę MTO (Międzynarodową Odznakę Turystyczną), którą udało mi się zdobyć. Niby zwykła odznaka, a cieszy. Postawiłem sobie cel i udało się go zrealizować.
Są takie chwile w życiu, kiedy trzeba postawić sobie nowe wyzwania oraz odpocząć od szarej rzeczywistości – w górach, z przyjaciółmi z PTT. Chciałbym z całego serca podziękować PTT o/Bielsko-Biała za wsparcie duchowe, organizacyjne i logistyczne w zdobyciu tej odznaki. Dziękuje również przyjaciołom, szczególnie Prezesowi Szymkowi, a także Anecie, Ali, Dorotce, Agnieszce, Tomkowi i Tadkowi oraz wszystkim, którzy mi towarzyszyli w górskich wędrówkach i na których zawsze mogłem liczyć.
Dziękuję, Darek.

Serdecznie gratulujemy Darkowi, a wszystkich miłośników górskich wędrówek zachęcamy do zdobywania turystycznych odznak Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego: GOT PTT, GOT PTT „Ku Wierchom” oraz odznak krajoznawczo-turystycznych: „Główny Szlak Beskidzki” i „Mały Szlak Beskidzki”.

Zarząd Oddziału
.

Darek Kojder z kompletem odznak MTO "BESKY(I)DY" i pamiątkowym certyfikatem

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.