Polana Dębowiec (Beskid Śląski) – wycieczka górska dla młodzieży – 24 stycznia 2026 r.

W sobotę 24 stycznia Szkolne Koło PTT „Górskie Bratki” wybrało się na wycieczkę na Dębowiec. Uczestnicy z entuzjazmem korzystali z możliwości zjeżdżania na jabłuszkach ze stoku góry. Mieli też okazję do przetestowania raczków i doświadczenia ich zalet na lodzie i śniegu. W czasie odpoczynku w schronisku poza regeneracją i spożywaniem posiłku była możliwość wspólnego układania puzzli.

Ewa O.

przed dawnym schroniskiem na Dębowcu

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2026, SK PTT "Górskie Bratki" przy Szkole Podstawowej Specjalnej nr 17 w Bielsku-Białej. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.