W sobotę 24 stycznia Szkolne Koło PTT „Górskie Bratki” wybrało się na wycieczkę na Dębowiec. Uczestnicy z entuzjazmem korzystali z możliwości zjeżdżania na jabłuszkach ze stoku góry. Mieli też okazję do przetestowania raczków i doświadczenia ich zalet na lodzie i śniegu. W czasie odpoczynku w schronisku poza regeneracją i spożywaniem posiłku była możliwość wspólnego układania puzzli.
Ewa O.

przed dawnym schroniskiem na Dębowcu









