„Pozdrowienie” – nowa płyta zespołu „Zielony Szlak”

Wiosną bieżącego roku miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie związane z Rokiem Kazimierza Przerwy-Tetmajera obchodzonym przez Polskie Towarzystwo Tatrzańskie. Powstała niezwykła, nastrojowa i wyjątkowo liryczna płyta z piosenkami do Jego tekstów. Nagrał ją zespół „Zielony Szlak”, związany z krakowskim oddziałem PTT. W skład zespołu wchodzą Agnieszka Beniowska-Ślusarczyk, Joanna Kantor, Radosław Partyka (kompozytor i wykonawca muzyki do wszystkich dziesięciu wierszy zamieszczonych na krążku) oraz Michał Myśliwiec – prezes Oddziału PTT w Krakowie bieżącej kadencji. Z PTT związana jest również Asia „Skrzypasia” Kantor – od kilkunastu miesięcy pełniąca funkcję sekretarza oddziału krakowskiego PTT.
Płyta jest wydawnictwem okolicznościowym, kosztuje 30 zł.

Do recenzji autorstwa Marcina „Doktorka” Kolonko odsyłamy na stronę Oddziału PTT w Krakowie.

Zainteresowanych nabyciem płyty prosimy o kontakt z prezesem naszego Oddziału Szymonem Baronem (tel.: 661-536-667, e-mail: szymek@ptt.org.pl) w terminie do 5 grudnia 2016 r.
Po tym terminie płyta będzie do nabycia wyłącznie na spotkaniach Oddziału PTT w Krakowie (informacje o spotkaniach na stronie www.krakow.ptt.org.pl) lub bezpośrednio u lidera zespołu, Radka Partyki (e-mail:  r.partyka(at)poczta.fm) i Asi Kantor (tel. 784003792, e-mail: joannakantor1(at)onet.eu)   Natomiast aktualności, koncerty, wydarzenia z udziałem zespołu „Zielony Szlak” można śledzić na stronie http://www.zielonyszlak.art.pl lub na Facebooku.

Zarząd Oddziału
.

nowa płyta zespołu "Zielony Szlak"

nowa płyta zespołu „Zielony Szlak”

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.