Ślub Basi i Grześka!

On: Basiu, kocham cię. Kocham tak, jak nikt przedtem i potem. Jak nikt na świecie. Jak nikt w dziejach. Tak nie kochał ani Dante, ani Don Juan. Miłość. Czy ty rozumiesz, co to jest miłość?
Ona: Rozumiem. Jest to psychiczna hipermetamorfoza prowadząca do hipercenestezji, co w konsekwencji daje angiopatyczną neurastenię.

(na podstawie: K.I.Gałczyński  – „Teatrzyk Zielona Gęś – Miłość”)
.

27 sierpnia 2016 r. o godzinie 14-tej w Urzędzie Stanu Cywilnego w Bielsku-Białej węzłem małżeńskim połączyli się Barbara Kania i Grzegorz Gierlasiński, bliżej znany w PTT jako Robal. Ślubując sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską po ceremonii zaślubin przeszli przez „bramę szczęścia” utworzoną z górskich czekanów – oczywiście przez koleżanki i kolegów z bielskiego Oddziału PTT.
Basię i Robala połączyła wspólna pasja – poznali się na górskim szlaku podczas oddziałowej wycieczki na Mędralową. Ona spojrzała na niego i pomyślała: „Będziesz mój na zawsze, drogi kolego!”. 🙂
My również życzymy Wam miłosnej hipermetamorfozy i wspólnego zdobywania kolejnych życiowych szczytów, nie tylko tych górskich… a także, co oczywiste, odkrywania nowych gatunków robali.

Frytka
.

para młoda wśród członków i sympatyków PTT

para młoda wśród członków i sympatyków PTT

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2016. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.