Ukazała się książka Anny i Piotra Homów pt. „Kurs na północ”

Ci, którzy znają Anię i Piotrka Homów, wiedzą, że doskonale łączą miłość do gór i morza. Mieliśmy o tym okazję przekonać się już kilkukrotnie podczas oddziałowych prelekcji, gdy opowiadali nam zarówno o wyprawie do Peru i historii narciarstwa skiturowego, jak i o żeglowaniu wśród wysepek Archipelagu Sztokholmskiego na Bałtyku oraz po północnym-zachodnim Adriatyku, a także obierając kierunek na Bornholm. Jesienią ubiegłego w Klubie Osiedlowym „Karpatek” zabrali nas na rodzinną, 3,5-miesięczną podróż po południowym Bałtyku.
Miło nam poinformować, że nakładem niezależnego wydawnictwa POW w ramach serii „Miniatury Żeglarskie” ukazała się książka Anny i Piotra Homów pt. „Kurs na północ”, opowiadająca właśnie o ich rodzinnym rejsie 28-stopowym jachtem z dziećmi, Łucją i Łukaszem. Jak napisał Piotr na swoim profilu: „Ponad rok temu, zwrócił się do nas Andrzej Kowalczyk – emigracyjny wydawca i żeglarz wierząc, że opowieść o naszym rejsie może kogoś zaciekawić. Chyba nieco przeceniając swoje możliwości, pochopnie zgodziliśmy się spisać wspomnienia… Nie było łatwo, ale w końcu po wielu miesiącach odkurzania dzienników pokładowych, udało się!”. Książka Ani i Piotrka liczy 80 stron, na których oprócz tekstu znajdują się liczne fotografie.
Zainteresowanych nabyciem odsyłamy na stronę komismedia.com, gdzie tę interesującą pozycję można nabyt za jedyne 15 zł.

Zarząd Oddziału

Anna i Piotr Homa, Kurs na północ – rodzinny bałtycki rejs 28 stopowym jachtem, Polski Ośrodek Wydawniczy, Bédarieux (Francja) 2024, format 120×162 mm, stron: 80

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.