Witamy Nowy Rok 2013 w górach… i nie tylko :-)

Choć nie organizowaliśmy oddziałowego powitania Nowego Roku w górach, tradycyjnie nie zawiedli członkowie i sympatycy Oddziału, którzy w mniejszych lub większych grupkach witali Nowy Rok w górach… i nie tylko…
Ponieważ od części osób dostaliśmy informację, gdzie spędzili ostatnią noc poprzedniego, a zarazem pierwszą bieżącego roku, spieszymy o tym donieść, ilustrując wpis zdjęciem Jurzego Duraja wykonanym w sylwestrową noc z Koziej Góry.

Jak już wspomnieliśmy, Jurek Duraj przywitał Nowy Rok na Stefance, wykonując piękne fotografie fajerwerków nad naszym miastem.
Silna grupa, a w niej członkowie naszego Oddziału: Szymon Heczko, Dorota Kalarus, Łukasz Kudelski wraz z kilkoma sympatykami, którzy regularnie jeżdżą na oddziałowe wycieczki, spędzili tę noc na Szyndzielni, podziwiając Bielsko-Białą z nieco innej perspektywy.
Choć pod górami, bo w centrum miasta, w mieszkaniu Ewy, Sylwestra w dobrym Towarzystwie spędziła też spora grupa członków: Grzegorz i Łukasz Gieralisińscy, Ewa Handzlik, Basia Kania, Aga Kliś i Aga Kubica. Ta ekipa przywitała Nowy Rok na bielskim Placu Zwycięstwa.
Dość daleko od Bielska, bo w samym centrum Beskidu Sądeckiego na mocno zaśnieżonej Hali Łabowskiej sylwestrową noc w towarzystwie przyjaciół z innych oddziałów spędzali Monika i Szymon Baronowie oraz Marcin Kolonko, który choć formalnie jest członkiem Oddziału PTT w Krakowie, czuje się z pewnością także przedstawicielem naszego Oddziału.
.
Jeśli ktoś z Was, chciałby podzielić się informacją, jak i gdzie witał Nowy Rok prosimy o kontakt na adres bielsko@ptt.org.pl – na pewno uzupełnimy ten wpis 🙂

Redakcja
.

fajerwerki nad Bielskiem-Białą

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, kronika - 2013. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.