„Wycieczki z PTT” – pokaz filmów Wacława Morawskiego – 8 października 2019 r.

Wtorkowa prelekcja tym razem miała wyjątkowy charakter. Wacław Morawski, członek PTT i aktywny uczestnik wyjazdów organizowanych przez bielski Oddział PTT zaprezentował nam, już po raz kolejny, wynik swoich zainteresowań, a mianowicie pięć filmów. Tematyka „Wycieczki z PTT” przyciągnęła wielu widzów ciekawych swojego wkładu w obsadzie. Miło było zobaczyć swoją twarz w prezentowanych filmach, skrytykować dobór stylizacji, czy pośmiać się z nagranych ukradkiem rozmów. Część z obecnych na sali osób miała okazję zobaczyć siebie samych z perspektywy „oka kamery”, inni zaś mogli przekonać się jak wyglądają wyjazdy z PTT.
Wacław zaprezentował cztery autorskie filmy z wycieczek organizowanych przez Teresę i Witolda Kubika dla aktywnych seniorów oraz dodatkowo, na prośbę widzów, film z Ogólnopolskiego Spotkania Oddziałów PTT w Zawoi.
Dziękujemy Wacławowi, że dzieli się z nami swoją pasją i liczymy na kolejne ekscytujące seanse. Dziękujemy również zebranym widzom i „aktorom”. Oby było nas coraz więcej!
Zapraszamy na kolejne wtorkowe prelekcje do siedziby Oddziału Bielskiego PTT.

Grzegorz Pabian
.

w trakcie spotkania

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.