Zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Wczoraj i dziś – 100 lat PTT Bielsko-Biała”

W 2024 roku obchodzimy szczególny jubileusz – równo sto lat temu, w 1924 r przy Oddziale Cieszyńskim PTT powstało Koło w Bielsku, a już rok później przy Oddziale Babiogórskim PTT – Koło w Białej. Były one zalążkiem bielsko-bialskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Targany dziejowym wiatrem, przetrwał wiele trudnych prób, z których wyszedł silniejszy, wciąż dynamicznie się rozwijając.
Z tej okazji zapraszamy serdecznie wszystkich członków Oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Bielsku-Białej do udziału w konkursie fotograficznym, którego celem jest zgromadzenie puli fotografii ilustrujących wydarzenia związanych z historią oddziału, dokumentujących wycieczki oraz wydarzenia minione, jak i obecnego roku jubileuszowego.
Konkurs rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych – do osiemnastego i powyżej osiemnastego roku życia. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o łącznej wartości około 2.500 zł, wśród nich sprzęt i akcesoria turystyczne oraz ciekawe publikacje. Prace konkursowe można nadsyłać od 01.03.2024 r. do 01.09.2024 r. Gorąco zachęcamy do udziału!

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej: http://www.bielsko.ptt.org.pl/konkurs.

Zarząd Oddziału

Ten wpis został opublikowany w kategorii 100 lat PTT Bielsko-Biała, aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.