Zebranie Koła Przewodników PTT – 4 lutego 2016 r.

blacha_przewodnickaCzasem nie warto zmieniać ustalonych wcześniej terminów. Chcąc dać szansę dojechać na zebranie kolegom z Chrzanowa i Krakowa, przesunęliśmy termin spotkania ze środy na czwartek. Niestety, koledzy z innych oddziałów nie dotarli, z kolei kilku naszych kolegów, którzy potwierdzili swą obecność na środę, nie mogę pojawić w czwartkowe popołudnie w naszym lokalu.
Z tego też powodu, pierwsze od dłuższego czasu zebranie Koła Przewodników PTT przy naszym Oddziale odbyło się w bardzo kameralnym gronie. Wysłuchaliśmy opowieści Jana Weigla o początkach bielskiego przewodnictwa oraz historię działalności naszego, istniejącego od 1995 roku, Koła Przewodników PTT. Podjęliśmy m.in. temat możliwych szkoleń przewodników i kadry programowej, wspólnych spotkań, czy opracowania wzoru polarów przewodnickich.
Spotkanie przebiegało w przyjaznej atmosferze, a działania Koła koordynuje jeden z naszych najbardziej aktywnych przewodników, Robert Słonka. Oczekujcie już wkrótce wiadomości o organizowanych przez nasze Koło akcjach.

SB
.

spotkanie odbyło się w kameralnym gronie

spotkanie odbyło się w kameralnym gronie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koło Przewodników, kronika - 2016. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.