Zebranie założycielskie Koła PTT w Kozach – 18 stycznia 2013 r.

Bezpośrednio po zakończeniu przemówień związanych z akcją „Razem dla platana”, prezes naszego Oddziału przedstawił w dużym skrócie historię Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego oraz działania podejmowane przez Oddział PTT w Bielsku-Białej. Zaraz po tym wystąpieniu, wspólnie z obecnym w dniu dzisiejszym sekretarzem ZG PTT Remigiuszem Lichotą, kilkunastu nowym członkom naszego Oddziału wręczyli oni legitymacje członkowskie.
Następnie na wniosek dwunastu członków naszego Oddziału, obecny w pięcioosobowym składzie Zarząd Oddziału jednogłośnie podjął uchwałę o utworzeniu Koła PTT w Kozach. W dalszej części zebrania doszło do wyboru nowych władz Koła z prezesem Miłoszem Zelkiem na czele. Do Zarządu Koła weszli ponadto: Tomasz Węgrzyn (wiceprezes), Anna Kózka-Filarska (sekretarz) i Dariusz Marek (skarbnik). Serdecznie gratulujemy wybranym i liczymy, że nowo powstałe Koło PTT w Kozach zapisze się piękną kartę w działaniach naszego Oddziału.
Szczególne podziękowania należą się w tym miejscu Tomkowi Węgrzynowi, który był głównym inicjatorem i motorem napędowym powołania Koła.

SB
.

pamiątkowe zdjęcie uczestników zebrania założycielskiego Koła PTT w Kozach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koło PTT w Kozach, kronika - 2013. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.