„Co słychać?” – nr 11 (275) / 2013

Listopadowy numer „Co słychać?” o objętości 8 stron jest równocześnie wydaniem zjazdowym. Oprócz zaproszenia na IX Zjazd Delegatów PTT mamy możliwość zapoznania się z przygotowanymi przez Tomasza Kwiatkowskiego założeniami programowymi.
W części poświęconej wieściom z życia ZG PTT i Oddziałów możemy zapoznać się z zawartością 21. tomu „Pamiętnika PTT”, który został oddany już do druku, a także dowiedzieć się o nowych władzach oddziałów PTT w Nowym Sączu i Dęblinie. Wśród istotnych wydarzeń należy odnotować utworzenie kolejnego Szkolnego Koła Krajoznawczego PTT przez Oddział w Chrzanowie. Możemy także znaleźć informacje o odznaczeniu dla ks. Zbigniewa Pytla, a także wycieczkach O/Ostrowiec Świętokrzyski w Beskid Wyspowy oraz biało-czerownym wędrowaniu Koła PTT w Kozach. 90 urodziny, które w tym roku obchodził Franciszek Kamysz z Oddziału w Opolu stały się okazję do przybliżenia jego sylwetki.
Numer uzupełniają relacja Niny Mikołajczyk z Parku Narodowego Ziom w Stanach Zjednoczonych, relacja z panelu dyskusyjnego poświęconego programowi „Polski Himalaizm Zimowy”, zaproszenie na przygotowane przez TPN seminarium dla nauczycieli oraz informacja o błędzie wzaproszeniu na obchody 140-lecia TT-PTT.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,76 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.