Kontakt

Adres:

ul. 3 Maja 1 (III p.)
skr. poczt. 478
43-300 Bielsko-Biała

Telefon:

661-536-667 (Szymon Baron, prezes Oddziału)

E-mail:

bielsko@ptt.org.pl

9 odpowiedzi na „Kontakt

 1. Aurelia Miguła pisze:

  Witam. Ze stronki „Beskidomaniaków” dowiedziałam, się że organizujecie wycieczkę 2.04. na Polanę Chochołowską. Czy mogę i ktoś się zapisać? Jaki dokładnie jest plan wyjazdu?

 2. Asia pisze:

  Witam,
  Proszę o informację w jakich godzinach w lipcu br. będzie można uzyskać poświadczenie do książeczki „Śladami Bielsko-Bialskiego PTT”

 3. Grzegorz pisze:

  Witam
  Chciałbym dokonać dla syna weryfikacji na odznakę GOT PTT „Ku Wierchom”. W związku z powyższym chciałem zapytać kiedy w najbliższym czasie można zgłosić się w tym celu do siedziby. Proszę również o informację czy weryfikacja i zakup odznaki możliwy jest od razu, czy w tym celu będzie potrzebna druga wizyta?
  Z góry dziękuję z odpowiedź
  Pozdrawiam

  • Szymek pisze:

   Dyżury członków Zarządu mamy w czwartki od 18 do 19, z kolei we wtorki od 18 są prelekcje. Wtedy można podejść i zostawić materiały do weryfikacji. Aby zweryfikować na miejscu, proszę kontaktować się z członkami Komisji GOT (dane na naszej stronie), z tym, że wczoraj skończyły nam się odznaki „Ku wierchom” i czekamy na zamówienie.

 4. Marcin pisze:

  Witam
  Od 6 listopada usiłuję skontaktować się z biurem drogą @ i otrzymać jakiekolwiek odp. na wysłane pytania .Czy podany adres w kontaktach jest aktualny?
  pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *