150 szczytów na 150-lecie Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego

W roku 2023 obchodzić będziemy 150. rocznicę utworzenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego. Aby w szczególny sposób uczcić ten wyjątkowy jubileusz, Oddział PTT w Tarnowie zaproponował, aby w rocznicowym roku zrealizować projekt górski „150 szczytów na 150-lecie PTT”.
Jako Oddział PTT w Bielsku-Białej podejmujemy wyzwanie, więc zamieszczamy krótki regulamin projektu, zapraszając i zachęcając wszystkich członków naszego Oddziału do przyłączenia się do tej inicjatywy.

150 szczytów na 150–lecie Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego

  1. Projekt realizowany będzie od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. Celem projektu jest uczczenie 150. rocznicy utworzenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.
  2. Zdobywać można szczyty górskie leżące zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.
  3. Na listę zdobytych szczytów wpisywane będą te, na wierzchołku których stanęło jednocześnie minimum dwóch członków Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego.
  4. Szczyty mogą być zdobywane wielokrotnie, ale na liście będą znajdować się tylko raz, z uwzględnieniem kolejnych wejść.
  5. W czasie jednego dnia wycieczkowego liczba szczytów mogących zostać zdobytymi jest nieograniczona.
  6. Wejścia na poszczególne szczyty będą odnotowywane na stronie internetowej oddziału.
  7. Członkowie Oddziału po zdobyciu szczytu powinni wysłać na adres e-mail: szymek@ptt.org.pl informację o nazwie szczytu, jego wysokości oraz paśmie górskim w którym się znajduje. Wiadomość powinna zawierać również listę zdobywców (imiona i nazwiska) oraz jedną fotografię potwierdzającą fakt zdobycia szczytu (najlepiej z banerem).

z tatrzańskim pozdrowieniem,
Zarząd Oddziału

Ten wpis został opublikowany w kategorii 150 lat PTT, aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.