Akcja „Z biało-czerwoną flagą na górskim szlaku!” – 1-3 maja 2020 r.

W dalszym ciągu indywidualnie lub rodzinnie, z zachowaniem bezpiecznej odległości na szlaku, członkowie Oddziału PTT w Bielsku-Białej wędrowali po górskich szlakach z biało-czerwoną flagą! Okazja wyjątkowa, bo w końcu w pierwszy majowy weekend mieliśmy Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Święto Narodowe Trzeciego Maja obchodzone w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Gdzie byliśmy?
1 maja można było spotkać członków naszego oddziału na Polanie Kudłacze w Beskidzie Wyspowym, Koziej Górze w Beskidzie Śląskim oraz na Gaikach, Magurce Wilkowickiej i przy Jaskini Komonieckiego w Beskidzie Małym.
2 maja, w Dzień Flagi, wędrowaliśmy w rejonie Ścieszków Gronia, Potrójnej i Kiczery (Beskid Mały), Przełęczy Przegibek i Bendoszki Wielkiej (Beskid Żywiecki), Baraniej Góry, Klimczoka, Błatniej i ponownie Koziej Góry (Beskid Śląski).  
3 maja członkowie bielskiego oddzału PTT odwiedzili Mędralową (Beskid Żywiecki) oraz… krajoznawczo Pustynię Błędowską.
A to tylko dane od tych, którzy postanowili podzielić się informacją o swoich trasach. Cały czas czekamy na możliwość organizacji normalnych wycieczek. Damy radę, a póki co zachęcamy do indywidualnych aktywności!

SB
.

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.