„Biuletyn Informacyjny” – nr 1 (76) / 2014

Koniec kadencji Zarządu Oddziału sprawił, że pierwszy w tym roku numer „Biuletynu Informacyjnego” o objętości 24 stron wydajemy na kilka dni przed walnym zgromadzeniem sprawozdawczo-wyborczym. Pretekstem do tego jest publikacja sprawozdania merytorycznego i finansowego Oddziału za rok 2013.
Minione wydarzenia dokumentują Kronika Oddziału oraz Kronika Koła PTT w Kozach o łącznej objętości 9 stron. Planowane wycieczki, prelekcje i spotkania przedstawiamy z kolei tradycyjnie na stronie 2 w planie wydarzeń na drugi kwartał 2014 r. Tym razem zamiast aktualności, na stronie 3 publikujemy zaproszenie na walne zgromadzenie sprawozdawczo-wyborcze.
Wśród artykuł które dopełniają numer warto odnotować tekst Kingi Buras o norweskim Sogn og Fjordane (s. 18-19). Autorka, która jest członkiem Oddziału PTT w Tarnowie wkrótce odwiedzi nas z prelekcją o „Magicznej Norwegii”.
Numer uzupełniają artykuły: Roberta Słonki o wiosennej Rysiance (s. 20-21), Alicji Rakoczy o Cyprze (s. 22) oraz Grzegorza „Robala” Gierlasińskiego o związku między lataniem a oddychaniem (s. 23), którym to tekstem wracamy do poznawania najmniejszych towarzyszy naszych górskich wędrówek.
Ostatnia strona to krótkie wspomnienie naszego kolegi, ś.p. Mariana Tadeusza Bieleckiego.

Serdecznie zachęcamy do lektury! (pobierz -> 6,35 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Biuletyn Informacyjny". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.