„Co słychać?” nr 11 (371) / 2021

cs371Listopadowy numer „Co słychać?” o objętości 12 stron otwiera relacja z VII Rajdu im. Czesława Klimczyka, który tym razem odbył się w Górach Świętokrzyskich.
Wśród informacji Zarządu Głównego znajdziemy artykuł o inwentaryzacji zwierzyny w Babiogórskim Parku Narodowym, w którym wzięli udział członkowie PTT z oddziałów w Bielsku-Białej i Nowym Sączu.
Wśród tradycyjnie bogatych wieści z życia oddziałów przeczytamy o wyróżnieniu dla Antoniny Sebesty (O/Kraków) w konkursie poetyckim oraz koleżanek i kolegów z Oddziału w Nowym Sączu z okazji Światowego Dnia Turystyki. Dowiemy się także o nowych władzach Oddziału PTT w Tarnowie oraz górskich wydarzeniach zorganizowanych z okazji Narodowego Święta Niepodległości przez oddziały z Bielska-Białej i Tarnowa. Ten dział dopełniają artykuł o dwóch edycjach Rajdu na Orientację w Chrzanowie oraz wycieczce opolskich „Sabałek” w Pieniny.
W dziale „Z kart historii…” przybliżamy z kolei sylwetkę członka honorowego PTT, Leszka Cichego z okazji 70. rocznicy urodzin.
Numer uzupełnia dział Varia, w którym tym razem przeczytamy o tym, jak powstał Szlak Niepodległości w Poznaniu, pomyśle studenta Politechniki Krakowskiej na kompleks skoczni narciarskich w Szczawnicy oraz o wystawie fotografii tatrzańskiej.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 1,92 MB)

Redakcja „Co słychać?”

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.