„Co słychać?” – nr 7-8 (247-248) / 2011

Gorąco zachęcamy do lektury wakacyjnego numeru „Co słychać?”, który z pewnym opóźnieniem (wynikającym z rezygnacji osoby zajmującej się dotychczas łamaniem tekstu) jest już dostępny na naszej stronie internetowej.
W numerze możemy przeczytać o kolejnym, już dziewiętnastym spotkaniu seniorów taternictwa nad Morskim Okiem, a także zapoznać się, co nowego w „Tatrach”?
Ciekawym materiałem, który opublikowano w numerze jest artykuł Bartłomieja G. Sali o tym, co łączy hymn Polski ze sporem o Morskie Oko.
Publikowana jest również trzecia, ostatnia już, część artykułu Janusza Machulika o swojszczyźnie. Mając na uwadze gorącą dyskusję, jaką ten temat wywołał na Zjeździe w Łopusznej, zachęcamy do polemiki na łamach naszego informatora „Co słychać?”.
Ze spraw bieżących można znaleźć także krótką informację po posiedzeniu Prezydium ZG PTT, zaproszenie na obchody XXX-lecia reaktywacji naszego Towarzystwa, a także informacje od Redakcji, spośród których zwracamy uwagę na poszukiwanie nowej osoby, chcącej nieodpłatnie przygotowywać skład naszej gazetki.
Warto również przeczytać o lipcowym wyjeździe łodzian w Alpy, a także zainteresować się zaproszeniem O/Sosnowiec na tradycyjnej pożegnanie lata na Jasieniu.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,94 MB)

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.