Czesi proponują „Beskidzką kartę turystyczną”

Czeskie Beskidy przygotowały w tym roku specjalną zniżkową kartę turystyczną. Jej posiadacze mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek na sto atrakcji turystycznych w regionie, zarówno zimowych, jak i letnich.

Na turystów czekają zniżki na skipassy, zajęcia w szkółkach narciarskich, wypożyczalniach sprzętu narciarskiego, pobyty w ośrodkach wellness, atrakcje sportowe, zakwaterowanie, wyżywienie. Karta uprawnia także do zniżek lub bezpłatnych wstępów do muzeów, galerii, zamków i pałaców, między innymi do Muzeum Techniki Tatra Kopřivnice, ekspozycji kapeluszy w Nowym Jiczynie, Obszaru Górniczego Vitkovice, ekspozycji Wielki Świat Techniki czy Muzeum Górnictwa Landek Park.
Karta jest ważna 12 miesięcy od wystawienia. Można ją otrzymać bezpłatnie w pakiecie z zakwaterowaniem na minimum dwie noce w wybranych obiektach, zakupić przez internet lub w centrach informacji turystycznej. Podstawowa cena karty wynosi zaledwie 99 koron (ok 14 złotych) dla dorosłych i 69 koron (ok 9 złotych) dla dzieci do 15 lat.

Więcej informacji, także po polsku, znajdziemy na stronie www.beskydycard.cz.

beskydy_card

Ten wpis został opublikowany w kategorii inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.