„Góry – moje miejsce na ziemi…” – konkurs fotograficzny

Wielu z Was, miłośników gór z pewnością choć raz zetknęło się w internecie z Sebastianem Niklem, członkiem naszego Oddziału, który pomimo walki z różnymi chorobami promuje turystykę górską na swojej stronie internetowej: http://s-nikiel-mojegory.pl/.
Jeszcze przez tydzień można zgłaszać swoje prace w czwartej edycji organizowanego przez niego konkursu fotograficznego pt. „Góry – moje miejsce na ziemi…”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków PTT – tym bardziej, że Oddział PTT w Bielsku-Białej jest patronem medialnym konkursu. Są to więc ostatnie dni by wziąć udział w konkursie oraz – a może przede wszystkim – podzielić się z innymi pięknem górskich krain, ich flory i fauny.
Do wczoraj do „Galerii konkursowej” trafiło 324 fotografii zgłoszonych przez 124 uczestników. W imieniu Sebastiana dziękujemy tym, którzy już wzięli udział w konkursie, zaś pozostałych serdecznie zapraszamy do udziału, czasu pozostało już niewiele – pokażmy wszystkim jak piękne są góry! A na laureatów oczekują atrakcyjne nagrody…

Więcej informacji o konkursie i jego regulamin można znaleźć tutaj.
.snikiel-konkurs2016-7dni

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.