„Góry – moje miejsce na ziemi…” – konkurs fotograficzny

Wielu z Was, miłośników gór z pewnością choć raz zetknęło się w internecie z Sebastianem Niklem, członkiem naszego Oddziału, który pomimo walki z różnymi chorobami promuje turystykę górską na swojej stronie internetowej: zyciepisanegorami.pl.

Już za 14 dni – 25 sierpnia 2017 r. zakończy się etap zgłaszania prac do V edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”, którego organizatorem jest Sebastian. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania własnych fotografii, do udziału w konkursie. Pokażmy innym jak piękne i inspirujące są góry, ich flora i fauna – góry postrzegane przez pryzmat własnych doświadczeń i uczuć jakie w Was wywołują. Zapraszamy również do odwiedzania GALERII KONKURSOWEJ, do zapoznania się z już zgłoszonymi zdjęciami, które zabiorą Was w podróż po większości pasm górskich całego świata. Przypominamy również że w tym roku po raz pierwszy wytyczono osobną kategorię dla osób niepełnoletnich, stąd zapraszamy serdecznie do udziału również młodszych fotografów.
Na laureatów oczekują atrakcyjne nagrody, których łączna pula przekracza 3300 zł, a wśród nich ręcznie wykonane statuetki „Kryształowe Spojrzenie”, voucher na kwotę 300zł od marki Regatta Great Outdoors, markowy sprzęt górski przekazany przez firmę RAVEN, smartwatche, słuchawki stereofoniczne SONY, zestaw głośników TRACER Code, cenne wydawnictwa książkowe, filmy od portalu Dziennik Leśny oraz inne atrakcyjne nagrody… Dla porządku przypominamy, że termin nadsyłania prac mija o północy 25.08.2017 r. – zapraszamy!

Regulamin: tutaj
Galeria konkursowa: tutaj

Głosowanie na „Nagrodę Publiczności” – album konkursowy na łamach portalu Facebook: tutaj
.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.