„Góry – moje miejsce na ziemi…” – konkurs fotograficzny

Wielu z Was, miłośników gór z pewnością choć raz zetknęło się w internecie z Sebastianem Niklem, członkiem naszego Oddziału, który pomimo walki z różnymi chorobami promuje turystykę górską na swojej stronie internetowej: http://s-nikiel-mojegory.pl/.
Jeszcze przez miesiąc można zgłaszać prace na organizowany przez niego konkurs fotograficzny pt. „Góry – moje miejsce na ziemi…”. O półmetku konkursu możecie przeczytać poniżej z małego podsumowania dotychczasowego jego przebiegu, które przygotował Sebastian:

Jeszcze niedawno zieleń soczysta barwą manifestowała początek lata, a już tu i ówdzie, barwy natury w żółć i złoto stroić się zaczynają, w lasach liście coraz gęściej zdobią ściółkę, na polach zboża zebrane, snopki zdobią ścierniska, niechybny znak to lata dojrzałego stanu… tak i III edycja konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi” dotarł do półmetku. Za nami równo cztery tygodnie zmagań do „Galerii konkursowej” trafiło do chwili obecnej 114 fotografii, kilkudziesięciu autorów, serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy już zgłosili zdjęcia do konkursu.
Przed nami kolejne i ostatnie równocześnie, cztery tygodnie konkursu, już 15.09.2015 zamknięty zostanie etap zgłaszania zdjęć – zapraszam do udziału – do ukazania piękna gór, ich flory i fauny, piękna widzianego przez pryzmat własnego do nich stosunku, emocji jakie w nas wyzwalają… na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

.
Linki związane z konkursem:

.

konkurs_polmetek

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.