„Góry – moje miejsce na ziemi…” – konkurs fotograficzny

Wielu z Was, miłośników gór z pewnością choć raz zetknęło się w internecie z Sebastianem Niklem, członkiem naszego Oddziału, który pomimo walki z różnymi chorobami promuje turystykę górską na swojej stronie internetowej: http://s-nikiel-mojegory.pl/.
Jeszcze przez 5 dni można zgłaszać prace na organizowany przez niego konkurs fotograficzny pt. „Góry – moje miejsce na ziemi…”. O tym jak przebiega konkurs na kilka dni przed jego zakończeniem możecie przeczytać poniżej z małego podsumowania dotychczasowego jego przebiegu, które przygotował Sebastian:

Nieubłaganie zbliżamy się do końca III edycji konkursu fotograficznego „Góry – moje miejsce na ziemi”, już za pięć dni 15.09.2015 o godzinie 24:00 zakończy się etap zgłaszania własnych prac konkursowych. To ostanie dni w których możecie podzielić się z innymi pięknem gór, zarażać nim i motywować do jego poznawania, pięknem widzianym przez pryzmat własnych doświadczeń, zarejestrowanych dowolnym aparatem – serdecznie zapraszam do udziału!
Przypominam równocześnie że wraz z zamknięciem etapu nadsyłania prac konkursowych, zamknięty zostaje również etap zgłaszania prac w kategorii „Nagroda Publiczności” rozgrywanej na profilu witryny, na łamach portalu Facebook, gdzie do dnia 20.09.2015 do godziny 24:00 trwać będzie etap głosowania na najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie biorące udział w tej kategorii konkursowej. Nagrodzone zostanie zdjęcie które otrzyma największą liczbę polubień (kliknięć „Lubię to”), o czym poinformujemy na Facebooku (profilu witryny), jak i samej witrynie, najpóźniej w 24 godziny po zamknięciu etapu głosownia to jest 21.09.2015 po podliczeniu i zweryfikowaniu głosów.

.
Linki związane z konkursem:

.

newssleter.konkurs7_5do.konca

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.