„Góry Świętokrzyskie” – zajęcia edukacyjne z cyklu „Poznajemy polskie góry: Karpaty, Sudety i Góry Świętokrzyskie” – 6 kwietnia 2022 r.

Ostatni dzień zajęć edukacyjnych z cyklu „Poznajemy polskie góry: Karpaty, Sudety i Góry Świętokrzyskie” realizowanych w Środowiskowym Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej jako uzupełnienie programu „Góroterapia” poświęconym był Górom Świętokrzyskim.
Podczas zajęć prowadzonych przez terapeutę zajęciowego i przewodnika górskiego Roberta Słonkę w dniu 6 kwietnia 2022 r. członkowie Klubu Górskiego PTT „Razem przez świat” poznali Góry Świętokrzyskie ze szczególnym akcentem położonym na najwyższy ich szczyt, czyli Łysicę oraz klasztor na Łysej Górze. Uczestnicy wykonali pracę plastyczną przedstawiającą charakterystyczne miejsca w obrębie Gór Świętokrzyskich.

Zachęcam też do zapoznania się z opisem zajęć edukacyjnych „Poznajemy polskie góry: Karpaty, Sudety i Góry Świętokrzyskie” na stronie www.goroterapia.pl.

Robert Słonka

ostatni dzień zajęć poświęcony był Górom Świętokrzyskim

Ten wpis został opublikowany w kategorii Klub Górski PTT "Razem przez świat" przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej, kronika - 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.