II Koziański Rodzinny Rajd Rowerowy – 20 czerwca 2021 r.

Turystyka rowerowa w Kozach nabiera coraz większego zainteresowania wśród mieszkańców gminy. W obecnych czasach jest to doskonała forma spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dlatego Koło Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego w Kozach wraz ze Stowarzyszeniem Kozianki zorganizowało w dniu 20 czerwca 2021 r. drugą edycję Koziańskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.
Przy pięknej, choć upalnej pogodzie, całymi rodzinami kozianie stawili się w miejscu startu, gdzie otrzymali pamiątkowe gadżety, a następnie wyruszyli w asyście obsługi w około 13-kilometrową trasę przez miejsca widokowe w kierunku obiektu sportowego LKS „Pionier” Pisarzowice. Tam też zaplanowano półmetek rajdu.
Po krótkim odpoczynku, piętnastoosobowe kolumny wyruszyły w drogę powrotną do Parku Dworskiego w Kozach, gdzie w finale wydarzenia nagrodzono najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz najliczniejszą rodzinę biorącą udział w Rajdzie.
Impreza została zabezpieczana przez strażaków z OSP Kozy, funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej oraz Ratownika Medycznego i pojazd zabezpieczenia technicznego. W organizowanym przez nas wydarzeniu udział wzieło 128 osób.

TW

uczestnicy II Koziańskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koło PTT w Kozach, kronika - 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.