II posiedzenie ZG PTT X kadencji – Kraków, 23 lipca 2016 r.

W dniu 23.06.2016 odbyło się II posiedzenie Zarządu Głównego X kadencji, w którym wzięło udział dwóch przedstawicieli naszego Oddziału: Szymon Baron i Jan Nogaś. Do siedziby Zarządu Głównego PTT w Krakowie przybyli niemal wszyscy członkowie nowo wybranego ZG PTT.
Tematem posiedzenia był między innymi bilans otwarcia dotyczący finansów Towarzystwa. Z uwagi na wybór nowego skarbnika jeszcze nie wszystkie dokumenty finansowe zostały uporządkowane. Omówiono sprawy wydawnicze Towarzystwa, zwłaszcza tematykę dwóch najbliższych roczników Pamiętnika PTT. Zostały powołane Komisje ZG: przewodnicka, znakarska, ochrony przyrody i zabytków, historyczna, GOT oraz wyróżnień i członkostwa honorowego. Kolejne Komisje mogą zostać powołane w miarę potrzeby. Została zgłoszona potrzeba opracowania nowego Statutu Towarzystwa. Konieczne są do przeprowadzenia dalsze roboty remontowe w siedzibie ZG.
Ustalono termin jubileuszowego spotkania w krakowskim Klubie Dziennikarzy „Pod gruszą” na 8 października 2016 r. Oddział PTT w Nowy Sączu podjął się organizacji w dniach 17-19 listopada 2016 r. Ogólnopolskiego Spotkania Oddziałów PTT na terenie Beskidu Sadeckiego.
Z uwagi na fakt, że większość członków Zarządu była członkiem poprzednich władz, posiedzenie przebiegło sprawnie i było konstruktywne.

Jano
.

pamiątkowe zdjęcie uczestników posiedzenia ZG PTT

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2016. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.