Klub Górski PTT „Razem przez świat” zdobył złotą odznakę GOT

Z radością informujemy, że uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej zdobyli złotą Górską Odznakę Turystyczną GOT PTT. Aby zdobyć złotą odznakę należało wziąć udział w 20 wycieczkach górskich, które prowadziły na szczyty, polany i punkty widokowe. Uczestnicy wraz z opiekunami (członkowie i sympatycy Klubu Górskiego PTT „Razem przez świat”) wędrowali w Karpatach (Beskid Żywiecki, Śląski, Mały i Makowski) oraz w Sudetach (Góry Sowie, Masyw Ślęży, Góra św.Anny). Podczas zajęć w ośrodku poznawali zasady bezpiecznej turytystyki, wykonywali prace plastyczne związane z tematyką górską oraz brali udział w warsztatach dotyczących beskidzkiej przyrody.
Zdobycie złotej Górskiej Odznaki GOT PTT odbyło się w ramach projektu „Góroterapia 2019-2022 r.” i jest okazją, by podsumować dotychczasowe działania oraz wyznaczyć nowe cele górskie i terapeutyczne. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z uroczystego wręczenia złotej Górskiej Odznaki GOT PTT dla uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej na stronie http://www.goroterapia.pl.

Robert Słonka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Klub Górski PTT "Razem przez świat" przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej, kronika - 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.