Mogielica (Beskid Wyspowy) – wycieczka górska dla młodzieży – 19 lipca 2020 r.

Za nami kolejny wyjazd z podopiecznymi Fundacji Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia w ramach zdobywania Korony Góry Polski. Tym razem młodzież z placówek w Żywcu i Bielsku-Białej wędrowała na Mogielicę w Beskidzie Wyspowym. Oddział PTT w Bielsku-Białej jest partnerem tego przedsięwzięcia, wspomagając młodych turystów przewodnicko i organizacyjnie. Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tej wycieczki:

Za nami kolejny wyjazd w ramach projektu Korona Gór Polski. Celem była Mogielica w Beskidzie Wyspowym. Z podopiecznych Fundacji Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia tym razem pojechał tylko Żywiec i jedna osoba z Bielska-Białej.
Trasa widząca na szczyt była ciekawa i niezbyt wymagająca. A na szczycie czekały na nas niezłe widoki oraz miejsce do odpoczynku. Atmosfera jak zwykle była świetna. Było dużo dobrego humoru. Świetnie spisali się wszyscy, a szczególnie nasi grzybiarze. Gratuluję zbiorów.

Dominik Tlałka, Żywiec
.

uczestnicy wycieczki na szczycie Mogielicy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Fundacja "Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia", kronika - 2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.