Obchody Światowego Dnia Turystyki w Bielsku-Białej

23 września 2016 r. w Książnicy Beskidzkiej odbyły się, organizowane przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej, obchody Światowego Dnia Turystyki.
Jak co roku jest to okazja do wręczenia wyróżnień osobom zasłużonym dla rozwoju turystyki w Bielsku-Białej. W tym roku wśród wyróżnionych „za osobiste zaangażowanie w rozwój turystyki w regionie oraz promowanie walorów turystycznych Bielska-Białej” znalazła się sekretarz naszego Oddziału, kol. Katarzyna Talik, z kolei członek naszego Oddziału, kol. Grzegorz Holerek został jako opiekun SKKT PTTK wyróżniony za aktywne propagowanie turystyki wśród dzieci i młodzieży.
Obchody Światowego Dnia Turystyki to także okazja do ogłoszenia wyników konkursu fotograficznego „Beskidy w kadrze zatrzymane”, którego XV edycja odbywała się pod hasłem „Wspomnień czar”. I miejsce w kategorii powyżej 16 lat za tryptyk „Czas niczym woda, przez górskie potoki toczona, pomimo jego przemijania, zawsze od nowa pięknem natury zachwyca” zdobył członek naszego Oddziału, kol. Sebastian Nikiel.
Serdecznie gratulujemy Koleżance i Kolegom!

Zarząd Oddziału
.

od lewej: Sebastian Nikiel, Katarzyna Talik i Grzegorz Holerek

od lewej: Sebastian Nikiel, Katarzyna Talik i Grzegorz Holerek

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.