„Przewodnik po Kozach” – rozstrzygnięcie konkursu

16 uczniów szkół podstawowych w Kozach podjęło wysiłek napisania przewodnika po naszej miejscowości. Pracę wykonali w ramach konkursu zorganizowanego przez Koło PTT w Kozach. Poprzez zdjęcia, rysunki, własnoręcznie wykonane mapy i samodzielne opisy stworzyli szczególny obraz miejscowości – w ich oczach ciekawej, kolorowej i dynamicznej. Powstał między innymi przewodnik po koziańskich placach zabaw czy gra planszowa.
Jury w składzie: Kazimiera Sołczykiewicz-Kowalska, Jan Sztafiński i Bartłomiej Jurzak dokonało oceny i rozstrzygnęło konkurs: I miejsce zajęły Alina Czyrnek i Natalia Wojtusiak, II – Zuzanna Gałuszka, a III – Oliwier Białka, Wiktoria Wróbel i Sandra Sjenko. Wyróżnienie otrzymały Nikoletta Tomalik, Maria Chmielewska i Maja Ryszawy. Nagrody i wyróżnienia wręczono zwycięzcom podczas comiesięcznego spotkania Koła PTT w Kozach w sali koncertowej Pałacu Czeczów, 1 października 2015 r. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu, a wszystkim dziękujemy za udział.
Fundatorami nagród byli: Urząd Gminy, Dom Kultury oraz Koło PTT w Kozach. Szczególnie podziękowania składamy nauczycielom propagującym konkursy w szkołach podstawowych: Sylwii Czaudernie-Papiernik i Annie Kózce-Filarskiej. Liczymy na dalszą współpracę

MZ

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koło PTT w Kozach, kronika - 2015. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.