Sprawca potrącenia turysty poszukiwany!

Serwis STOPQUADOM.pl opublikował informację Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach o poszukiwaniach kierowcy quada, który 16 września 2012 r. około 14:35 w Porąbce na Przysiółku Kiczera z premedytacją potrącił turystę. Poniżej publikujemy ten materiał w całości:
.
Poszukujemy kierowcy quada, który 16 września 2012r. około 14.35 w Porąbce na Przysiółku Kiczera z premedytacją potrącił turystę. Na skutek potrącenia poszkodowany doznał złamania nogi. Osoby, które rozpoznają sprawcę na załączonym filmie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Kobiernicach przy ul. Żywieckiej 6, tel. 338130710, nr alarmowe 997, 112. Zapewniamy anonimowość!

Śledczy z Komisariatu Policji w Kobiernicach prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia czynności narządów ciała pokrzywdzonego turysty przez kierującego quadem, tj, o czyn z art. 157§1 kodeksu karnego. Do zdarzenia doszło na szczycie Kiczery, kiedy mężczyzna próbował sfilmować grupę kierowców quadów i motocykli jeżdżących po szlaku turystycznym. Jeden z kierujących quadem oderwał się od grupy i z premedytacją ruszył w kierunku filmującego. Turysta próbował odskoczyć, ale nie zdążył i został potrącony. Na skutek wypadku doznał złamania nogi. W toku prowadzonego w tej sprawie postępowania nagranie z telefonu pokrzywdzonego zabezpieczono jako materiał dowodowy. Zwracamy się do wszystkich osób, które rozpoznają sprawcę – kierowcę czarnego (bądź szarego) quada w ciemnej kurtce z kapturem, niebieskich spodniach dżinsowych i czarnym kasku z czerwonym (lub pomarańczowym) paskiem o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Kobiernicach przy ul. Żywieckiej 6, tel. 338130710, nr alarmowe 997, 112.
Ponadto na filmie zarejestrowani zostali inni kierowcy quadów i motocykli, którzy naruszyli zakaz wjazdu na tereny leśne, popełniając tym samym wykroczenie z art. 161 kw. Wszelkie informacje mogące pomóc w identyfikacji sprawców prosimy kierować na podany powyżej adres.

Gwarantujemy anonimowość!
.

.
zobacz też:

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.