Walne Zgromadzenie Członków Oddziału – 25 sierpnia 2021 r.

W dniu 25 sierpnia 2021 r., później niż co roku, zebraliśmy się w naszym lokalu na Walnym Zgromadzeniu Członków Oddziału PTT w Bielsku-Białej. Zgromadzenie rozpoczęło się w drugim terminie o godz. 18:15 od wyboru Szymona Barona na przewodniczącego zgromadzenia i Katarzyny Talik na sekretarza oraz komisji mandatowo-skrutacyjnej w składzie Jan Miarka (przewodniczący) i Dorota Miarka (członek).
Podczas obrad jednogłośnie przyjęto protokół z walnego zgromadzenia sprawozdawczo-wyborczego z 25.06.2020 r., po czym przedstawiono sprawozdania władza oddziału za rok 2020. Szymon Baron przedstawił sprawozdanie merytoryczne, a Teresa Kubik – sprawozdanie finansowe Zarządu Oddziału. Sprawozdania Komisji Rewizyjnej i Sądu Koleżeńskiego odczytali odpowiednio Sławomir Hałat i Witold Kubik. Po krótkiej dyskusji nad sprawozdaniami i stwierdzeniu prawomocności obrad, jednogłośnie zatwierdzono i przyjęto sprawozdania za rok 2020.
Przed zakończeniem Walnego Zgromadzenia, 15 przybyłych członków oddziału miało okazję dowiedzieć się co nieco na temat bieżącej działalności Oddziału i ZG PTT. Chwilkę po godzinie 19, oficjalnie zakończono zgromadzenie.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za przybycie i zachęcam do jeszcze większego zaangażowania się w działalność naszego Oddziału.

SB

w trakcie walnego zgromadzenia

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.