Walne Zgromadzenie Członków Oddziału – 25 sierpnia 2022 r.

W dniu 25 sierpnia 2022 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Oddziału PTT w Bielsku-Białej, w którym wzięło udział 17 członków Oddziału. Przyjęto i zatwierdzono sprawozdanie merytoryczne i finansowe Oddziału za rok 2021.
Podczas zgromadzenia  sprawozdanie merytoryczne i finansowe przedstawił prezes oddziału Szymon Baron, ze sprawozdaniem Komisji Rewizyjnej zapoznał nas jej przewodniczący Sławomir Hałat, a o działalności Sądu Koleżeńskiego, a właściwie braku konieczności takowej, poinformował nas jego sekretarz Ryszard Hańderek.
Wyjątkowo interesująca była dyskusja nad sprawozdaniami, a w zasadzie nas bieżącą działalnością oddziału i koniecznością odnalezienia się w obecnej sytuacji, z jednej strony popandemicznej, z drugiej – związanej z nieustannie zwiększającą się inflacją i wzrostem cen.
Miłym akcentem było też wręczenie „honorowej złotej odznaki PTT z kosówką” Tadeuszowi Budnemu, który ze względów losowych nie wziął udziału w czerwcowym Zjeździe Delegatów PTT.
Ze względów kronikarskich odnotujmy, że przewodniczącym zgromadzenia był Szymon Baron, sekretarzem – Katarzyna Talik, a w skład komisji mandatowo-skrutacyjnej weszli Dorota Miarka i Jan Miarka.

SB

uczestnicy w trakcie Walnego Zgromadzenia

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.