XI posiedzenie ZG PTT XI kadencji – online, 1 marca 2022 r.

We wtorek, 1 marca 2022 r. o godzinie 19:00 odbyło się zdalne posiedzenie Zarządu Głównego PTT. Oddział PTT w Bielsku-Białej reprezentowali Martyna Ptaszek-Pabian (członek ZG PTT, skarbnik oddziału) oraz Szymon Baron (prezes oddziału).
Na zebraniu poruszono przede wszystkim sprawy organizacyjne dotyczące czerwcowego Zjazdu Delegatów, w tym ustalono przydział mandatów dla poszczególnych oddziałów, mając na uwadze zmienną sytuację pandemiczną. Nasz oddział będzie miał 10 delegatów (na łączną liczbę 95 delegatów). Ponadto dyskutowano na temat zlecenia wykonania odznaki PTT oraz o projektach włączenia nowych kwalifikacji do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji z zakresu znakarstwa oraz narciarstwa, przesłanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.
Na obradach nie zabrakło również dyskusji nad wydarzeniami za wschodnią granicą. Zarząd Główny PTT wyraził wsparcie oraz chęć pomocy Ukrainie w ramach naszych możliwości. Zachęcamy również do indywidualnego zaangażowania w inicjatywy ogólnopolskie i lokalne. Razem dla Ukrainy!

Martyna Ptaszek-Pabian

XI posiedzenie ZG PTT przeprowadzone za pomocą programu Discord

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.