Z wizytą na „V Rajdzie Deptoków” – Porąbka, 23 sierpnia 2015 r.

Na zaproszenie Jerzego Bułki, wiceprezesa Koła PTTK „Beskidek” z Porąbki, z którym od kilku lat bardzo owocnie współpracujemy przy okazji akcji „Sprzątamy Beskidy z PTT”, wzięliśmy w pięć osób udział w finale V Rajdu Deptoków, który odbył się na stadionie LKS Zapora. Pewnie byłoby nas więcej, gdyby nie fakt, że również dzisiaj nasz Oddział organizował interesującą wycieczkę krajoznawczą do słowackiego Liptowa.
Trasa rajdu wiodła z Kóz-Kamieniołomu przez Zamek Wołek do Porąbki. Jego atrakcją była możliwość przejścia koroną zapory w Czańcu, która normalnie jest zamknięta dla ruchu. A na stadionie organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji, konkursów sprawnościowych oraz wiedzy o górach, a także doskonały poczęstunek w takiej ilości, że nawet najbardziej głodni nie byliby w stanie zjeść wszystkiego. Miło nam się pochwalić w tym miejscu, że w konkursie wiedzy o górach, reprezentacja naszego oddziału zajęła drugie miejsce przegrywając dopiero po dogrywce 🙂 Na zakończenie był także czas na tradycyjne wspólne zdjęcie wszystkich uczestników rajdu oraz pamiątkowe zdjęcie przedstawicieli naszego oddziału z prezesem Oddziału Babiogórskiego PTTK w Żywcu, a także prezesem i wiceprezesem Koła PTTK „Beskidek” z Porąbki.
Zabawa była doskonała i mam nadzieję, że na przyszłorocznym rajdzie organizowanym przez naszych przyjaciół z Porąbki pojawimy się nieco liczniejszą grupą.

SB
.

pamiątkowe zdjęcie z przedstawicielami Oddziału PTTK w Żywcu i Koła PTTK z Porąbki

pamiątkowe zdjęcie z przedstawicielami Oddziału PTTK w Żywcu i Koła PTTK z Porąbki

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, kronika - 2015. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.