Zamawiamy polary i bezrękawniki organizacyjne!

Koleżanki i Koledzy,

Informujemy, że dotarła do nas pierwsza partia polarów i bezrękawników. W związku z tym, że Zarząd Główny PTT będzie domawiał jeszcze brakujące sztuki, osoby, które przy poprzedniej akcji nie zdążyły zamówić, mogą przez tydzień składać zamówienia.
Polary wykonane są z materiału o gramaturze 280 g/m² i opatrzone są logotypem PTT o średnicy 7 cm oraz charakterystycznym biało-zielono-białym paskiem o szerokości 11 cm  na lewej piersi.
Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia, a podana poniżej jest ceną orientacyjną (prawdopodobną) – ostateczna będzie znana, gdy spłyną zamówienia z wszystkich Oddziałów:

  • polar – 100 zł
  • bezrękawnik – 80 zł

W związku z koniecznością terminowego złożenia zamówienia, prosimy chętnych do nabycia polarów lub bezrękawników o zgłoszenia e-mailowe do wiceprezesa Oddziału Łukasza Gierlasińskiego na adres: lukgie81@gmail.com z podaniem rozmiaru (tu sprawdzisz rozmiarówkę) oraz ilości sztuk (z wyszczególnieniem czy męski czy damski). Nieprzekraczalny termin zgłoszeń to 27 marca 2021 r. Zgłoszenia po tym terminie nie będą uwzględniane!

z tatrzańskim pozdrowieniem,
Zarząd Oddziału
.

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.