Zjazd Delegatów PTT – Kraków, 4 lipca 2020 r.

W sobotę 4 lipca 2020 r. w Krakowie odbył się  Zjazd Delegatów, szczególny ze względu na niesprzyjające gromadnym spotkaniom okoliczności koronawirusowe. Dało się to odczuć nie tylko w nietypowej formie zjazdu – krótkie, dwugodzinne obrady, ale przede wszystkim we frekwencji – na zjazd dotarło tylko 25% spośród uprawnionych delegatów. Na tym tle szczególnie aktywnie prezentował się Oddział Bielski. W Zjeździe uczestniczyło pięcioro delegatów: Grażyna Żyrek, Katarzyna Talik, Martyna Ptaszek-Pabian, Grzegorz Pabian i Arkadiusz Kłaptocz oraz goście.
Podczas zjazdu przyjęto sprawozdania merytoryczne i finansowe z działalności PTT za rok 2019. Katarzyna Talik, w funkcji sekretarza, odczytała sprawozdanie Głównego Sądu Koleżeńskiego, natomiast Martyna Ptaszek-Pabian pełniła podczas Zjazdu funkcję przewodniczącego komisji mandatowo-skrutacyjnej.
Podczas tego Zjazdu Delegatów PTT na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej oraz ustawy o ustanowieniu Medalu Stulecia Odzyskanej Niepodległości, postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za zasługi dla Niepodległej, MEDALEM STULECIA ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI odznaczonych zostało siedemnaścioro członków PTT, w tym trzy osoby z Oddziału Bielskiego: Szymon Baron, Sebastian Kuliński oraz Miłosz Zelek.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ogrom wykonanej pracy wszystkim uhonorowanym osobom!

Martyna  Ptaszek-Pabian
.

reprezentacja bielskiego oddziału PTT na zjeździe

Ten wpis został opublikowany w kategorii kronika - 2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.