Zniżka -10% dla członków Oddziału w sklepie www.black-rock.pl

black-rockBielski Sklep Turystyczno-Wspinaczkowy WWW.BLACK-ROCK.PL oferuje wszystkim członkom Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego – Oddział w Bielsku-Białej zniżkę stałą -10% od cen sklepowych na cały asortyment za wyjątkiem marki Petzl oraz produktów już przecenionych (w razie, gdy przecena sklepowa na dany produkt jest niższa niż 10% wówczas powiększymy Twój rabat do pełnych 10%). Sklep w swojej ofercie ma bogaty wybór sprzętu i odzieży turystycznej oraz wspinaczkowej znanych i renomowanych marek jak Marmot, Petzl, Berghaus, Milo, Mammut, Aku, Beal, Brubeck, Smartwool, CASSIN i wielu innych. Zobacz, co sklep posiada w swojej ofercie: nowości * wyprzedaże * sprzęt wspinaczkowy * sprzęt turystyczny.
Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje – skontaktuj się z nami: sprowadzimy go dla Ciebie ze zniżką -10%.

Skorzystać ze zniżki -10% można na 2 sposoby:
1. W czasie składania zamówienia na www.black-rock.pl, będąc w koszyku z podsumowaniem zamówienia wpisz w odpowiednie okienko kod rabatowy: PTTBB. Naciśnij „Tak” wówczas system automatycznie naliczy Twój rabat -10%.
2. Jeżeli nie chcesz niczego wpisywać, lub masz problem ze sposobem nr 1 – to po prostu przed lub po złożeniu zamówienia skontaktuj się z nami na e-mail: sklep@black-rock.pl lub tel.: 669 424 966 i powiedz, że chcesz skorzystać ze swojej zniżki jako członek Oddziału PTT w Bielsku-Białej. Obsługa sklepu naliczy rabat i załatwi wszystko za Ciebie.
Zniżka nie sumuje się z innymi zniżkami (np. ze zniżką dla członków BKA).

.
Życzymy udanych zakupów!

Ekipa sklepu black-rock.pl

sklep@black-rock.pl
tel: 669424 966

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.