„Co słychać?” – nr 3 (291) / 2015

Marcowy numer o objętości 12 stron otwiera artykuł Janusza Foszcza o wyprawie Oddziału PTT do Kenii i Tanzanii.
Wśród wieści z życia ZG PTT znajdziemy relację z Prezydium, informację o przedpłatach na 23. tom „Pamiętnika PTT” oraz znaczku pocztowym z kolejną postacią związaną z Zakopanem – Witkacym.
Wieści z życia Oddziałów zdominowały informacje o nowych władzach Oddziałów PTT w Ostrowcu Świętokrzyskim i Tarnowie oraz Kole PTT w Oświęcimiu. Znajdziemy tu też relację z IV Powiatowego Raju na Orientację w Chrzanowie, wyjazdu Koła PTT „Sabałowy Klan” w Tatry oraz II Gminnego Konkursu Wiedzy o Tatrach w Kozach. Zainteresowanych wolontariatem na rzecz górskich parków narodowych z pewnością zaciekawi wzmianka o współpracy pomiędzy Babiogórskim Parkiem Narodowym a Oddziałem PTT w Bielsku-Białej.
Bohaterką kolejnego wywiadu Kingi Buras, przeprowadzonego jeszcze pod koniec poprzedniej kadencji jest Grażyna Jedlikowska, prezes Oddziału PTT w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przy tej okazji publikujemy również regulamin Ostrowieckiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej ustanowionej m.in. przez ostrowiecki oddział PTT.
Numer uzupełniają życzenia wielkanocne od naszego kapelana oraz prezesa PTT, fragment wiersza Kazimierza Przerwy-Tetmajera pt. „W Tatrach” oraz tradycyjny apel o 1% podatku.

Życzymy przyjemnej lektury! (pobierz -> 0,90 MB)

Redakcja „Co słychać?”

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Co słychać?". Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.