Członkowie Klubu Górskiego PTT „Razem przez świat” laureatami XXVII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”

Z przyjemnością informujemy, że uczestnicy i opiekunowie Środowiskowego Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej otrzymali dyplom za zajęcia I miejsca w XXVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”. Autorami zwycięskiej pracy „Polskie Karpaty w oczach podopiecznych” są uczestnicy Klubu Górskiego PTT „Razem przez świat”. Bardzo nas cieszy to wyróżnienie, bowiem jest ono potwierdzeniem talentów artystów ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej, którzy wykonali niezwykle ciekawą pracę plastyczną. Pokazuje to także nasz wyjątkowy związek z Regionem, Żywiecczyzną, Beskidami i Karpatami. Przypomnijmy, że jest to drugie z rzędu zwycięstwo w konkursie uczestników ŚDS w Pewli Wielkiej.
Jak napisał pan Mieczysław Krzak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Świnnej (organizator konkursu i przewodnik beskidzki): „W bieżącej edycji konkursu łącznie wzięło udział około dziewięć tysięcy uczestników z ponad trzystu placówek oświaty i kultury, oraz osoby indywidualne. Prace nadesłano z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy i Austrii.” Dodał także, że konkurs cechował wyjątkowo wysoki poziom nadesłanych prac.
Autorami pracy „Polskie Karpaty w oczach podopiecznych” są Agnieszka Adamek, Danuta Płonka, Janina Nawrocka, Joanna Gołuch i Małgorzata Habzda. Opiekę i koordynację projektu zapewniali Lidia Zaremba i Robert Słonka.
Nagrodzoną pracę „Polskie Karpaty w oczach podopiecznych” można obejrzeć na stronie internetowej www.goroterapia.pl.

Robert Słonka
.

członkowie Klubu Górskiego PTT „Razem przez świat” podczas przygotowywania nagrodzonej pracy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Klub Górski PTT "Razem przez świat" przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Pewli Wielkiej, kronika - 2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.